Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez ~kierowca~, 27 października 2008 r. o 09:35
PRZED CHWILĄ ROZMAWIAŁAM Z KIMŚ Z JEGO RODZINY. MICHAŁ ŻYJE!! POMÓDLMY SIĘ ZA NIEGO ŻEBY WRÓCIŁ DO NAS , ON TERAZ TEGO POTRZEBUJE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MąDROśCI ZA WIELE W TYCH CHŁOPCACH NIE było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie sie co wy ku**a piszecie??!!szok! [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowal89 napisał:
Ludzie zastanówcie sie co wy ku**a piszecie??!!szok! [*][*]
tutaj są pojeby....wypisuja durnoty...to byl wypadek,stalo sie,zrozumcie to wkoncu.kazdemu moglo sie zdarzyc....nikt przeciez tego nie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSPÓLCZUJE WSZYSTKIM CZŁONKOM RODZINY KTORYCH DOTKNEŁA TRAGEDIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
````b`````` napisał:
tutaj są pojeby....wypisuja durnoty...to byl wypadek,stalo sie,zrozumcie to wkoncu.kazdemu moglo sie zdarzyc....nikt przeciez tego nie chciał.
To nie był wypadek. To było z zimną krwią zaplanowane morderstwo. Jeżeli naćpany koleś wsiada za kierownicę, to znaczy planuje zabić i siebie i swoich pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuję to forum od jakiegoś czasu.... oczywiście wątek Tragedii... I mówię do wszystkich ZASTANÓWCIE SIĘ!!! Chłopaki zginęli oczywiście pokój ich duszom Michał walczy... Panie daj mu siły jeszcze i niech zostanie z nami... a Wy co ku*** CZAT?? POJEBAŁO się w głowach?? Rodziny tu piszą?? NIE ku*** bo tu nie ma co pisać.. trzeba myśleć. PAmiętać i MODLIĆ się.. Rozumiem wyrazuić wyrazy współczucia ale ku*** 104 posty i wszystkie to prawie to samo (ten winny nie ten winny) JA pier***ę. OPANUJCIE SIĘ. Chcecie oceniać oceniajcie.. ale co jeśli czyta to mama któregoś z chłopaków..?? co jeśli ktoś bliski jego sercu?? UŁATWIACIE Tej osobie?? TRAGEDIA tak to prawda bo chłopaki jacy byli tacy byli ale najważniejsze pozostanie to że byli (MIchał mam nadzieję że będzie i wierzę w to) Jeżeli macie oceniać to oceniajcie ja na Was i tak nie wpłynę ale spróbujcie choć oddać im cześć.. Osobiście wszystkim bliskim współczuję.. Współczuję całym sercem. Wszystkim chciałbym dodać sił ale nie umiem... Bliskim Michała życzę aby wrócił! Aby mógł jeszcze być z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='28.10.2008, 13:39' post='63146'] To nie był wypadek. To było z zimną krwią zaplanowane morderstwo. Jeżeli naćpany koleś wsiada za kierownicę, to znaczy planuje zabić i siebie i swoich pasażerów. A z kad ty ku*** mozesz wiedziec ze był nacpany!!!! Bo co??!! bo znaleźli lufke!!! Moze to tam juz było jakis czas!!! Ciekawe czy byś takie głupoty pisał gdyby to twoi kumple i rodzina zgineli!!! tam Był moj kumpel i rodzina wiec KU*** Jak masz pisac takie głupoty to lepiej zamknij sobie ryj gównem takim jak ty jestes!!! Bo nikomu takimi tekstami nie pomgasz!!!!!! To wszystko jest nie istotne oni juz zapłacili...ŻYCIEM!!!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia Rodzinom zmarłych [*] Drodzy koledzy! W obliczu takiej tragedii zostawcie niesnaski i zachowujcie się kulturalniej ! To słownictwo mnie przeraża !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, nie szkoda.
To wypierd*laj ... i pilnuj sie, bo za takie teksty sam moze sie nie dlugo w*ebiesz pod samochod ... i wiesz co pisalabym dla ciebie takiego komentarze "ach jak sie ciesze" itp ...;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gości co ma nick ,,gości'' to on jest bezczelny jak możne mówić tak złe o zmarłych .... zal mi takich ludzi.... niech nie będzie taki cwany bo jak się dowiedzą odpowiednie osoby to mu szybko skróca to cwaniactwo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia rodzinom i znajomym zmarłych kolegów. Spoczywajcie w pokoju[*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.. zamiast oskarżać, robić wyrzuty może po prostu pomódlcie się za Zmarłych? Niech każdy z Was wzbudzi trochę skruchy w swoim sercu i dobrze się nad tym wszystkim zastanowi. Powinniście przede wszystkim wspierać teraz Ich rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinniście się jednoczyć, a nie kłocić i prowokować jakieś awantury. Pomyślcie nad tym czy Oni, patrząc na nas z góry, są z tego powodu szczęśliwi? Najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy piszę coś innego ale tak Przepraszam Michał Żyje. Mam nadzieję że wyjdzie z tego że wystarczy mu sił i przezwycięży śmierć MODLĘ SIĘ O TO MICHAŁ. NIECH BÓG MA CIĘ W SWOJEJ OPIECE. JESTEM Z TOBĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Gość @ 27.10.2008, 22:06) * Nie, nie szkoda. To wypierd*laj ... i pilnuj sie, bo za takie teksty sam moze sie nie dlugo w*ebiesz pod samochod ... i wiesz co pisalabym dla ciebie takiego komentarze "ach jak sie ciesze" itp ...;] A ty przymule, chociaż wiesz czego mi nie było szkoda? Następny ćpun z wiejskiej dyskoteki się odezwał, któremu czytanie ze zrozumieniem ciężko przychodzi. Czereśniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Malina~ Wczoraj, 22:24 Wpis #61 Goście Czym Wy ludzie się zajmujecie...teraz po takiej tragedii dochodzicie co,kto, ile,kiedy i jak... Po co Wam to? Beznadziejnie zaspokajacie swoją chorą ciekawość!!!!!!!!!!!!!!! Oni napewno nie życzyli by sobie tego,żeby teraz rozpatrywać jakieś mało istostne fakty! komu malo iststone temu malo istotne.. przez nich zginal nie winny chlopak... ~Gość~ Wczoraj, 22:42 Wpis #65 Goście Tragedia, jeden z nich to mój kolega, trudno jest mi się pogodzić z jego smiercią a co to innych komentarzy to zastanawiajcie sie co piszecie sami jestescie deb***ami ;/ przeciez sami specjalnie nie odebrali sobie zycia!!!!!!! Masakra sami sobie nie odebrali zycia wez az smieszny jestes...odebrali zycie sobie i nie winnemu chlopakowi przy okazji.. przez ich glupote!najlpeije wsiasc na fazie do samochodu i troche poszpanowac..:/ porazka:/ mlode a glupie to :/ ~````b``````~ Dzisiaj, 13:27 Wpis #105 Goście CYTAT(kowal89 @ 28.10.2008, 13:15) Ludzie zastanówcie sie co wy ku**a piszecie??!!szok! [*][*] tutaj są pojeby....wypisuja durnoty...to byl wypadek,stalo sie,zrozumcie to wkoncu.kazdemu moglo sie zdarzyc....nikt przeciez tego nie chciał. tak to prawda wypisuja tu rozne glupoty.. to bbyl wypadek stalo sie i sie nie odstanie, kazdemu moglo sie to przydazyc kazdy mogl byc na miejscu Piotrka.. ale gdyby tamci chlopcy mieli troche oleju w glowie to by do tego nie doszlo taka jest prawda.. Mali~ Dzisiaj, 13:53 Wpis #109 Goście [quote name='Gość' date='28.10.2008, 13:39' post='63146'] To nie był wypadek. To było z zimną krwią zaplanowane morderstwo. Jeżeli naćpany koleś wsiada za kierownicę, to znaczy planuje zabić i siebie i swoich pasażerów. A z kad ty ku*** mozesz wiedziec ze był nacpany!!!! Bo co??!! bo znaleźli lufke!!! Moze to tam juz było jakis czas!!! Ciekawe czy byś takie głupoty pisał gdyby to twoi kumple i rodzina zgineli!!! tam Był moj kumpel i rodzina wiec KU*** Jak masz pisac takie głupoty to lepiej zamknij sobie ryj gównem takim jak ty jestes!!! Bo nikomu takimi tekstami nie pomgasz!!!!!! To wszystko jest nie istotne oni juz zapłacili...ŻYCIEM!!!! ;( chlopaku co Ty tu piszesz...! rozumiem to Twoja rodzina.. ale bez przesady lufka po samochodzie sie tak o nie walala nie wierze w to!nie mowie ze kierowca byl po alkoholu albo po jakis srodkach bo tetog nie wiem wszytskeigo sie dowiemy w swoim czasie ale jezeli tak to prez niego zginal niewinny chlopak.. mily,sympatyczny zawsze usmiechniety ktory byl z nami a teraz go nie ma.. jednak po tym artykule w gaziecie mozna do cezgos dojsc.. nie wierze w to ze oni byli bez winy.. a Piotek [*] go jzu nie bedzie nigdy z nami... Jedyne co mozemy teraz zrobic to tylko wspolczuc rodzinie i modlic sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie był wypadek. To było z zimną krwią zaplanowane morderstwo. Jeżeli naćpany koleś wsiada za kierownicę, to znaczy planuje zabić i siebie i swoich pasażerów.
POPIERAM!!!!!!!! ZGINA CHLOPAK,KTORY NIC NIE ZAWINIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZEZ BEZMYSLNYCH...AH DOBRA BRAK SLOW!!!!CZY WY TEGO NIE WIDZICIE?!?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni też nie żyją!!!!! zapłacili za swój bład i ich rodziny tez cierpią!!!! a nie tobie oceniac ich przyjdzie!!! czsu nikt nie cofnie...a szkoda... ;( wiec ludzie dajcie juz spokuj i nie oczerniajcie zmarłych!!! bo nam w tym wcale nie pomagacie!!! lepiej sie za nich pomodlic!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pppppp napisał:
Nie mam zamiaru ich bronić...Mimo że 3 znałem bardzo dobrze bo jeden to mój brat,z drugim się uczyłem, a trzeciego znałem przez tamtych dwóch,ale nie oszukujmy się,że ostatniej nocy zza bardzo zabalowali i jednak zabili niewinnego i niczego się nie spodziewającego młodego człowieka,czytając te forum tylko widzicie ich a nie współczujecie dla tej bezbronnej ofiary nikt nie napisał o nim tylko jego koleżanka. Jak nie patrzeć gdyby zachowali wiecej uwagi nie doszło by do wypadku a teraz jest płacz i lement... no niestety.
jedyna madra wypowiedz z jaka sie spotkalam...Boze!!!Jutro pogrzeb Piotrka[*] Nigdy sie z tym nie pogodze!!!!I nie wybacze...:"(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Wolska:( napisał:
Każdy piszę coś innego ale tak Przepraszam Michał Żyje. Mam nadzieję że wyjdzie z tego że wystarczy mu sił i przezwycięży śmierć MODLĘ SIĘ O TO MICHAŁ. NIECH BÓG MA CIĘ W SWOJEJ OPIECE. JESTEM Z TOBĄ
CZY ON NAPRAWDE ZYJE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...